Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Pozostałe w dom i ogród

  Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 28, 2021 02:51 - Pozostałe w dom i ogród - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma IGNIF to cieszący się doskonałą opinią producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty wyjątkowej jakości, które w świetnym stanie przetrwają wiele lat. Proponowane produkty wyróżniają się nowatorskim wzornictwem , a także niebywałą dbałością o detale.

Firma IGNIF stawia na innowacyjne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników świetnie znających się na swojej pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element jest tak samo ważny. Dzięki temu powstać może trwała, doskonale prezentująca się całość, która zapewni bezpieczeństwo użytkownikom. Do tego dochodzą naprawdę korzystne ceny.

IGNIF to bardzo dobry wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka wysokiej jakości. IGNIF to kominki, które zadowoloną nawet tych klientów, którzy są naprawdę wymagający.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.