Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi prawne i księgowe

  Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 06:16 - Usługi prawne i księgowe - Gdynia
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady o charakterze prawnym może otrzymać stojącą na najwyższym poziomie pomoc. W kancelarii otrzymać można pełną odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie z dziedziny prawa. Rozległe doświadczenie pozwala świadczyć usługi na niezwykle wysokim poziomie.

Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje zgodne z aktualną wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi na dany moment przepisani. W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również wówczas, gdy konieczny jest podział majątku.

Działalność kancelarii obejmuje też przygotowywanie i analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się pisania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego klienta. Na szczególne podkreślenie zasługują także naprawdę niewygórowane ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to bardzo dobre miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której niezbędne jest wsparcie radcy prawnego.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.